Kalendarium wydarzeń


Brak wydarzeństy
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Wstęp wolny
Radosnych Świat Bożego Narodzenia!
Rodzinnych, ciepłych, przepełnionych radością ze spotkania z bliskimi Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku przede wszystkim zdrowia, wiele dobra, życzliwości, wszelkiej pomyślności i jak najczęstszych spotkań w naszej dużej wenowej rodzinie, życzy Zespół Klubu Kultury „Wena” Zapraszamy na zajęcia stałe od 3 stycznia 2022.
Zapisz się
Strefa Rodzica: Niedziela z Tatą "Bystrzaki - czytanki ogólnorozwojowe"
Strefa Rodzica: Niedziela z Tatą "Bystrzaki - czytanki ogólnorozwojowe"Niedziela 8 maja 2022, godz. 16.00 Spotkanie ze specjalistą kierowane do rodziców, szczególnie ojców, którzy w standardowych terminach spotkań w Strefie Rodzica zazwyczaj nie mają możliwości brać udziału w aktywnościach związanych ze wsparciem kompetencji rodzicielskich. Do współpracy zapraszani są specjaliści z zakresu fizjoterapii, integracji sensorycznej i pedagogiki i pozostałych dziedzin, które związane są z prawidłowym rozwojem dzieci i ich wychowaniem. Niedzielne spotkanie będzie o tym jak skutecznie zachęcać i przyzwyczajać dziecko do książek, jak ze wspólnego czytania czerpać inspirację do zabaw i jak łączyć przyjemne z pożytecznym spędzając wspólnie czas. Zapraszamy! Zainteresowane osoby prosimy o dokonanie zapisów poprzez formularz: https://wena.dworek.eu/zapisy. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.Koszt: 1 zł
Zapisz się
Zapisz się
Zielnik Krakowski - kompozycja kwiatowa na okrągło
Relaksujące niedzielne popołudnie z kwiatami? Brzmi zachęcająco! Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Zielniku Krakowskim:KOMPOZYCJA KWIATOWA NA OKRAGŁO.21 listopada 2021, godz. 17.00. Spotkanie przeznaczone dla młodzieży i dorosłych. Koszt: 35 zł/osobaZapisy:https://wena.dworek.eu/zapisy/2Liczba miejsc ograniczona.Spotkanie dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.
Zapisz się
Dzień Pluszowego Misia
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Pluszowego Misia!Świetna okazja do wspólnego działania i kreatywnego spędzenia wolnego czasu.Zapraszamy na rodzinne popołudnie w niedzielę 28 listopada 2021! Nie zapomnijcie o swoich pluszakach!Start: godz. 16:00Koszt: 10 zł/osobaZapraszamy do wspólnych rodzinnych działań w grupach wiekowych:2-4 lata: zabawy i animacje5-7 lat: kreatywne zabawy plastyczneMisiowa Rodzinka - Z kawałków tkanin, filców i włóczek stworzymy rodzinkę wesołych misiów, a następnie wymyślimy dla nich kolorowe kreacje. Misioloty - stworzymy szalone latające pojazdy i wraz z Misiolotnikami polecimy w w nieodkryte zakątki misiowej krainy. Zapisy:https://wena.dworek.eu/zapisy/2Liczba miejsc ograniczona.Spotkanie dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.
Zapisz się
5 Urodziny Klubu Kultury Wena: Grafika - wklęsłodruk na pleksi
To już 5 lat! Serdecznie zapraszamy na klubowe urodziny!Jak co roku będzie moc atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Tym razem jeszcze proponujemy spotkania w kameralnych grupach na niezwykle interesujących spotkaniach:17 października, godz. 16.00 Grafika - wklęsłodruk na pleksi /warsztaty dla młodzieży i dorosłych/24 października, godz. 17.00 Planety Małego Księcia z Anną Wolską /warsztaty dla młodzieży i dorosłych/Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona!Wstęp wolny!!!Spotkania dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.
Zapisz się
Warsztaty Street photo z Piotrem Trybalskim/5 Urodziny Klubu Kultury Wena
To już 5 lat! Serdecznie zapraszamy na klubowe urodziny!Jak co roku będzie moc atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Tym razem jeszcze proponujemy spotkania w kameralnych grupach na niezwykle interesujących spotkaniach:2 października, godz. 9.00 Warsztaty Street photo z Piotrem Trybalskim10 października, godz. 16.00 Rodzinne popołudnie dla rodziców z maluchami – Grajki oraz Urodzinki u Balbinki17 października, godz. 16.00 Transfer wzoru na porcelanę z Justyną Mazur24 października, godz. 17.00 Planety Małego Księcia z Anną WolskąNa wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona!Wstęp wolny!!!Spotkania dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.
Zapisz się
Rodzinne popołudnie dla rodziców z maluchami – Grajki oraz Urodzinki u Balbinki/5 urodziny Klubu Kultury "Wena"
To już 5 lat! Serdecznie zapraszamy na klubowe urodziny!Jak co roku będzie moc atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Tym razem jeszcze proponujemy spotkania w kameralnych grupach na niezwykle interesujących spotkaniach:10 października, godz. 16.00 Rodzinne popołudnie dla rodziców z maluchami – Grajki oraz Urodzinki u Balbinki17 października, godz. 16.00 Transfer wzoru na porcelanę z Justyną Mazur24 października, godz. 17.00 Planety Małego Księcia z Anną WolskąNa wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona!Wstęp wolny!!!Spotkania dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.
Zapisz się
Programowanie dla dzieci w wieku 11+
Serdecznie zapraszamy na zajęcia programowania dla dzieci w wieku powyżej 10 lat. PROGRAMOWO Dla dzieci 10 + lat ">Są to warsztaty dla amatorów kodowania, którzy chcą zgłębić jego tajniki i poznać ciekawe narzędzia do tworzenia własnych programów i aplikacji. Podczas warsztatów uczestnik zajęć: - dowie się jak używać narzędzi do programowania i testowania programów; - nauczy się tworzyć własne gry (Make Code Arcade, Micro:bit); - pozna język programowania (Python w Lofi Robot oraz Arduino Uno, Minecraft Education Edition); - dowie się, jak rozwijać umiejętności programowania w domu. Zajęcia: środy Grupa I 16:00-17:00Grupa II 17:00-18:00Koszt: 200 zł/miesiąc
Zapisz się
5 Urodziny Klubu Kultury Wena - Makramowe łapacze snów
To już 5 lat! Serdecznie zapraszamy na klubowe urodziny! Jak co roku będzie moc atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tym razem jeszcze proponujemy spotkania w kameralnych grupach na niezwykle interesujących spotkaniach:26 września, godz. 16.00 Makramowe łapacze snów z Alicją Stańczuk 2 października, godz. 9.00 Warsztaty Street photo z Piotrem Trybalskim 10 października, godz. 16.00 Rodzinne popołudnie dla rodziców z maluchami – Grajki oraz Urodzinki u Balbinki 17 października, godz. 16.00 Transfer wzoru na porcelanę z Justyną Mazur 24 października, godz. 17.00 Planety Małego Księcia z Anną WolskąNa wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona!Wstęp wolny!!!Spotkania dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.
Wstęp wolny
Nowy sezon kulturalny - zapraszamy!
Startujemy z nowym sezonem kulturalnym! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć oraz harmonogramem. W tym roku kontynuujemy wszystkie lubiane warsztaty i zajęcia, ale nie zabraknie też nowości. Zapisy: wena.dworek.eu/zapisy