Przeskocz do treści
Pędzel oraz kolorowe plamy na kartce pomarańczowe, fioletowe i różowe

Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży

grupowe
płatne
zapisy
przedział wiekowy: 12-15 12-15

Pragniesz studiować na ASP? A może uwielbiasz rysować i malować oraz chcesz twórczo spędzać czas?

Zajęcia w pracowni plastycznej, które rozwijają i doskonalą umiejętności rysunkowe i malarskie. Ołówek, węgiel, tusz, pastel suchy, pastel olejny, akwarela, tempera, akryl i farby olejne. Podstawą będzie praca z natury – doskonalenie umiejętności obserwacji; perspektywa, światłocień, kolor oraz praca z wyobraźni, dzięki którym uczestnik będzie kształtował własną wypowiedź artystyczną. Rodzaj ćwiczeń, zadań malarskich i rysunkowych dostosowany jest do indywidualnych preferencji Uczestników. Na zajęciach będziemy poznawać klasyków, jak również współczesne dzieła sztuki.

INFORMACJE PRAKTYCZNE O ZAJĘCIACH RYSUNKU I MALARSTWA DLA DZIECI i MŁODZIEŻY W WIEKU 12-15 LAT

Prowadząca: Agnieszka Krzyżanowska-Kasjanowicz

Termin: wrzesień 2023–czerwiec 2024, poniedziałki, godz. 16:30-18:00

Opłata: 120 zł/miesiąc (średnio 4 spotkania)

Zapisz się

AGNIESZKA KRZYŻANOWSKA-KASJANOWICZ

Ukończyła Malarstwo w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Informatykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmuje się designem i projektowaniem graficznym. Bierze udział w zarządzaniu stowarzyszeniem artystycznym, organizuje wydarzenia kulturalne, szkolenia oraz eventy artystyczne dla dzieci i młodzieży. Współpracując z galerią sztuki była kuratorką i organizatorką wielu wystaw. Od wielu lat prowadzi dla dzieci i młodzieży twórcze warsztaty i zajęcia z animacji poklatkowej. Dużym powodzeniem cieszą się też jej warsztaty malarstwa i rysunku dla osób dorosłych, na których uczestnicy rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę i doskonalą techniki plastyczne. Jej autorski projekt Kreatywnych Warsztatów Artystycznych otrzymał stypendium w ramach programu Kultura Odporna.

INFORMACJE O OPŁACIE

Opłatę za zajęcia należy uiścić z góry do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe Centrum Kultury, którego filią jest Klub Kultury „Wena”.

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”

ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Bank Pekao SA 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

Uwaga! W tytule przelewu prosimy zamieścić następujące informacje: wena/malarstwo dla młodzieży/imię i nazwisko uczestnika/miesiąc/rok.

Skip to content