Przeskocz do treści
Gitara elektryczna

Warsztaty gry na gitarze i ukulele

indywidualne
płatne
zapisy
przedział wiekowy: 7+ 7+

Jeśli chcesz poczuć zastrzyk dobrej energii, to mamy zajęcia właśnie dla Ciebie! Bardzo pozytywny wpływ gry na gitarze dostrzegli naukowcy, potwierdzając, że podczas gry wydziela się hormon szczęścia i zmniejsza poziom stresu.

Uznano, iż muzykowanie potrafi odwrócić negatywne skutki życia pod presją. Granie na gitarze, a zwłaszcza komponowanie, wyostrza funkcje mózgowe, rozwija ośrodek odpowiedzialny za kreatywne myślenie. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy to prawda, zacznij już dziś naukę gry!

Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat, młodzieży i dorosłych.

Uczestnicy zajęć poznają notację muzyczną i podstawy muzyki, nauczą się akompaniamentu i gry melodycznej, na przykładach dostosowanych do wieku.

INFORMACJE PRAKTYCZNE O ZAJĘCIACH GITAROWYCH LUB UKUELE

Prowadzący: Krzysztof Nakończy

Termin: wrzesień 2023–czerwiec 2024 raz w tygodniu, poniedziałek, wtorek lub środa

Opłata: 60,00 zł/zajęcia 45 min

Zajęcia ustalane są indywidualnie.

Zapisz się

KRZYSZTOF NAKOŃCZY

Nauczyciel gry na gitarze, gitarzysta, basista, kompozytor oraz producent muzyczny.

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach – Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, specjalność gitara elektryczna. Posiada uprawnienia pedagogiczne oraz stopień nauczyciela mianowanego.

Ma w swym dorobku współpracę z wieloma artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej (Zbigniew Wodecki, Andrzej Cudzich, Big Gala Band, Big Band Dobczyce, Poet AF Black).

W czerwcu 2015 wraz z wokalistą oraz producentem muzycznym Poet AF Black (SA) wydał album dl-u-lb zatytułowany „Outside The Box”. Jest czynnym, koncertującym muzykiem i obecnie zasila takie zespoły muzyczne jak Kapela Górole, Jazz Party, Grass Band, Ayal Band i Not Perfect.

INFORMACJE O OPŁACIE

Opłatę za zajęcia należy uiścić z góry do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe Centrum Kultury, którego filią jest Klub Kultury „Wena”.

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”

ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Bank Pekao SA 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

Uwaga! W tytule przelewu prosimy zamieścić następujące informacje: wena/gitara/imię i nazwisko uczestnika/miesiąc/rok.

Skip to content