Przeskocz do treści
Na obrazku znajduje się grupa kolorowu ubranych kobiet, w różnym wieku, tańczą trzymając się za ręce.

„ETNO koBITY – zajęcia tylko dla kobiet” – zajęcia taneczne

grupowe
płatne
zapisy

Zajęcia taneczne dla kobiet w każdym wieku oparte na różnorodnych tradycyjnych tańcach europejskich, tańczonych w kręgu lub korowodzie. Zajęcia pomagają w utrzymaniu dobrej kondycji i witalności, zrelaksowaniu się
i oderwaniu od codziennych stresów, poprawiają koordynacje ruchową i pamięć.

Przeżyj niesamowitą przygodę z tańcami etnicznymi z całego świata.
ETNO koBITY to połączenie zajęć tanecznych z kobiecymi kręgami, strechingiem
i relaksacją. Bogaty program taneczny i poziom układów dostosowujemy
do umiejętności i preferencji uczestników. Do wyboru m.in.: greckie tańce liniowe; izraelskie, rumuńskie i tureckie kręgi; macedońskie, serbskie i bułgarskie korowody; skoczne tańce włoskie i szkockie; egzotyczne oraz zmysłowe rytmy latynoamerykańskie i gruzińskie; różnorodne tańce polskie.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA TANECZNEGO!

ETNO koBITY to gwarancja sporej dawki ruchu, przyjazna atmosfera i mnóstwo pozytywnej energii, a przynależność do kobiecej grupy to możliwość nawiązania nowych przyjaźni i idealna przestrzeń kobiecego wsparcia.

Różnorodne ćwiczenia z techniki tańca i rytmiki poprawiają koordynację ruchową, pamięć i koncentrację. Nasze spotkania to doskonała odskocznia
od codziennych problemów, a elementy strechingu i relaksacji pomagają
w pozbyciu się napięcia po ciężkim dniu.

INFORMACJE PRAKTYCZNE O WARSZTATACH TANECZNYCH DLA DOROSŁYCH:

Prowadząca: Urszula Lis-Molenda

Termin: wrzesień 2023–czerwiec 2024 raz w tygodniu, czwartek, godz. 19:15-20:45

Opłata: 150 zł/miesiąc (średnio 4 zajęcia)

Zajęcia odbywają się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 12 w Krakowie,
ul. Ks. Józefa Meiera 16D
, mała sala gimnastyczna, szatnia i sala poziom -1

Stworzenie grup przy zapisie minimum 9 osób.

Zapisz się

URSZULA LIS-MOLENDA

Absolwentka kierunku Biologii na UJ i dyplomowany instruktor tańca ludowego stawiająca na wszechstronny rozwój taneczny i ruchowy. Uczestniczka licznych warsztatów i szkoleń z różnych technik tanecznych, członek Stowarzyszenia Sztuki i Edukacji Artystycznej.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat, w jednym z najstarszych, krakowskich zespołów ludowych „Krakowiacy”. Swoją pasję do tańców etnicznych kontynuowała w MZPiT „Krakowiak” uczestnicząc w licznych przeglądach tanecznych na całym świecie.

Od 10 lat procuje jako instruktor tańca ludowego, prowadząc dziecięce grupy taneczne i zespoły ludowe. Od kilku lat rozwija autorskie zajęcia dla kobiet oparte na tańcach ludowych z całego świata. Głównym celem zajęć jest stworzenie przyjaznej przestrzeni tanecznej dla każdego.

Miłością do tańca i niezwykłą energią taneczną „zaraża” swoich podopiecznych. Na zajęciach dba o przyjazną atmosferę, która sprzyja tworzeniu wyjątkowych relacji.

INFORMACJE O OPŁACIE

Opłatę za zajęcia należy uiścić z góry do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe Centrum Kultury, którego filią jest Klub Kultury „Wena”.

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”

ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Bank Pekao SA 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

Uwaga! W tytule przelewu prosimy zamieścić następujące informacje: wena/tańce w kręgu/imię i nazwisko uczestnika/miesiąc/rok.

Skip to content