Przeskocz do treści
Obrazek przedstawia matkę siedzącą przy biurku z dzieckiem. Dziecko trzyma czerwony długopis w prawej ręce.

Warsztaty rysunku dla rodziców małego dziecka

grupowe
płatne
zapisy

Ile razy każdy rodzic usłyszał: mamo, tato narysuj mi kotka? Od teraz to będzie absolutna pestka! Rodzice poznają zasady rysowania małemu dziecku uwzględniające możliwości poznawcze dziecka w określonym wieku. Dowiedzą się kiedy warto zacząć to robić oraz jakie farby i kredki wybrać. Nauczą się rysować zwierzęta, pojazdy, domki oraz rysowane historyjki. Warsztaty dla rodziców, którzy lubią rysować i dla tych, co zupełnie nie wiedzą jak to zrobić.

INFORMACJE PRAKTYCZNE O ZAJĘCIACH PLASTYCZNYCH DLA RODZICÓW MAŁEGO DZIECKA

Prowadząca: Alicja Karczmarska – Strzebońska

Termin: wrzesień 2023–czerwiec 2024, piątki, godz. 10:00-11:30

Opłata: 120 zł/miesiąc (średnio 4 spotkania)

Zapisz się

ALICJA KARCZMARSKA-STRZEBOŃSKA

Artysta plastyk (absolwentka wydziału Malarstwa ASP Kraków, Studium Pedagogicznego przy ASP, Studiów Podyplomowych – Pedagogika przedszkolna z zarządzaniem przy UP Kraków), uczestniczka 19 szkoleń (MNODN przy OTE Kangur”). Autorka i ilustratorka książek dla dzieci m.in.: serii bestsellerów o dobrej czarownicy (Czarownica i kot) oraz wielu książek edukacyjnych. Rysowniczka gry komputerowej (dla Instytutu Goethego), projektantka kostiumów i rekwizytów do ponad 100 gier miejskich. Od 2007 roku prowadzi autorskie warsztaty i szkolenia plastyczne dla dzieci i nauczycieli w Teatrze Groteska, a także autorskie warsztaty plastyczne „Tworzenie jest przygodą”, plastyczno – teatralne, „Warsztaty stolarskie – Stolarnia w dechę”, „Warsztaty krawieckie – Mali kreatorzy mody”, „Mały Projektant” m.in. dla Centrum Kultury Podgórza, Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki, CEL EDU, Latającego Domu Kultury – warsztaty online (Rysowanie na śniadanie, Projektowanie na dywanie). Autorka i realizatorka krótkich bajek filmowych dla najmłodszych „Rysowanie na ekranie” w ramach programu „Kultura w sieci” i „Sztuka po Krakosku – wchodzę w to!”.

INFORMACJE O OPŁACIE

Opłatę za zajęcia należy uiścić z góry do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe Centrum Kultury, którego filią jest Klub Kultury „Wena”.

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”

ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Bank Pekao SA 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

Uwaga! W tytule przelewu prosimy zamieścić następujące informacje: wena/zajęcia plastyczne dla rodziców/imię i nazwisko uczestnika/miesiąc/rok.

Skip to content