Przeskocz do treści
Twarz dziewczyny pomalowana kolorowymi farbami.

Grafika komputerowa dla dorosłych

grupowe
płatne
zapisy

Zajęcia praktycznej obsługi programów graficznych Affinity Photo i Affinity Designer. Połączenie pasji artystycznej i nowoczesnych technologii.
Zapewniamy sprzęt potrzebny do zajęć – laptopy i tablety graficzne.

INFORMACJE PRAKTYCZNE O ZAJĘCIACH GRAFIKI DLA DOROSŁYCH

Prowadząca: Agnieszka Krzyżanowska-Kasjanowicz

Termin: wrzesień 2023–czerwiec 2024, piątki, godz. 18:30-20:00

Opłata: 140 zł/miesiąc (średnio 4 spotkania)

Zapisz się

AGNIESZKA KRZYŻANOWSKA-KASJANOWICZ

Ukończyła Malarstwo w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Informatykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmuje się designem i projektowaniem graficznym. Bierze udział w zarządzaniu stowarzyszeniem artystycznym, organizuje wydarzenia kulturalne, szkolenia oraz eventy artystyczne dla dzieci i młodzieży. Współpracując z galerią sztuki była kuratorką i organizatorką wielu wystaw. Od wielu lat prowadzi dla dzieci i młodzieży twórcze warsztaty i zajęcia z animacji poklatkowej. Dużym powodzeniem cieszą się też jej warsztaty malarstwa i rysunku dla osób dorosłych, na których uczestnicy rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę i doskonalą techniki plastyczne. Jej autorski projekt Kreatywnych Warsztatów Artystycznych otrzymał stypendium w ramach programu Kultura Odporna.

INFORMACJE O OPŁACIE

Opłatę za zajęcia należy uiścić z góry do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe Centrum Kultury, którego filią jest Klub Kultury „Wena”.

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”

ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Bank Pekao SA 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867

Uwaga! W tytule przelewu prosimy zamieścić następujące informacje: wena/grafika dla dorosłych/imię i nazwisko/miesiąc/rok

.

Skip to content